| Verpakking breedte | 9.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 17.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5414959016176 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x 240ml antilek beker met handgrepen met silicone drinktuit en dop |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | New Valmar BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|