| Product breedte | 0.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.00 kg |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 13 mm |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 119 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| Voor binnen of buiten | Indoor |
|---|
| EAN | 4064035049645 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | 3M |
| Reparatie type | Carry-in |
| Diameter | 0.50 cm |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Elastomeer |
| Fabrikant Naam | 3M Nederland B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 10 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type deur | Binnendeur |
| Speciaal voor kinderen |
| Woonthema | Geen thema |
|---|