| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8720168536303 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussenhoes |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Little Dutch |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C, Max. 110 °C strijken, Niet bleken, Niet trommeldrogen |