| Product hoogte | 12 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 7333222006493 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x aankleedkussenhoes |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |