De Skurb staat voor een bijzondere levenshouding en een unieke stijl.
De ABUS Skurb is de perfecte oplossing voor forenzen en trendy atleten - voor skaten, longboarden of BMX.
Voor degenen die voorheen een one-size-fits-all zware ABS-Hardshell helm moesten dragen, zullen de stijl en kenmerken van deze trendy fietshelm in de smaak vallen.
- In-Mold voor een permanente verbinding van de buitenschaal met schokabsorberend helmmateriaal (EPS)
- Compatibiliteit met paardenstaart: de helm is zeer geschikt voor dragers van een paardenstaart
- Maataanpassing via een stevige ring van 2 kunststof delen voor optimale stabiliteit en een positieve pasvorm
- Onderrandbescherming: biedt de helm extra bescherming tegen invloeden van buitenaf
- Afneembare volledige ring voor het beste comfort
- Optimale ventilatie voor met 2 luchtinlaten en 10 luchtuitlaten
Specificaties:
• Merk: Abus
• Type: Skurb
• Geslacht: Unisex
• Helm geschikt voor: Urban
• MIPS: Nee
• Primaire basiskleur: Geel
• Helmmaat in CM: 58-61
• Maattabel: L
Maat bepalen van helm bij volwassenen en kinderen
1. Om de juiste maat te bepalen voor uw helm kunt u het onderstaande stappenplan hanteren:
2. Pak een meetlint.
3. Meet de omtrek van je hoofd. Plaats het meetlint 2.5 cm boven de wenkbrauwen.
4. Bekijk de helm maat bij de bijbehorende omtrek in centimeters.
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318403842 |
| Verpakkingsinhoud | Een fietshelm |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 58-60 cm |
| Jaar | 2023 |
| Maat | L/XL |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 62 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 12 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |