| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318892134 |
| Verpakkingsinhoud | 1 HELM MAAT M POLAR/WIT |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
|---|---|
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 51-53 cm |
| Jaar | Never out of Stock |
| Lijn | 52-58CM |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 55 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 51 cm |
| MIPS |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |