[BESCHERMING] De afneembare zonnekap is UV-beschermd om de vervoerde passagiers of goederen optimaal tegen de zon te beschermen. Tegelijkertijd dient het dak van hoogwaardig en slijtvast nylonweefsel als regenbescherming.
[COMPACT] De opgevouwen trolley kan in elke kelder of kofferbak van uw auto worden opgeborgen, hoe klein ook.
[RUIM] Een XXL-vak achterin met ritssluiting en twee extra drinknetten bieden opbergruimte voor verfrissingen en kleine bagage. Dus alles is bij de hand op uw uitje!
[FLEXIBEL] De trolley heeft 360° zwenkbare voorwielen. Dankzij de twee stevige achterwielen staat de trolley stabiel, zelfs wanneer hij is opgevouwen.
[FUN] De duurzame nylon stof en stevige frameconstructie bieden een maximaal draagvermogen tot 70 kg. De AREBOSBollerwagen biedt dus voldoende ruimte voor uitstapjes met de kinderen, festivals of andere vrijetijdsactiviteiten.
Belangrijkste kenmerken
De opvouwbare bolderkar is een echte allrounder onder de bolderkarren. Hoewel de laadruimte, de extra XXL-opbergtas en verschillende bevestigingen veel ruimte bieden voor uitstapjes met kinderen, festivals en andere vrijetijdsactiviteiten, kan de kar ook worden opgevouwen als dat nodig is.
Daarnaast biedt de kap betrouwbare bescherming tegen zon en regen. Het duurzame materiaal en het stabiele frame-ontwerp zorgen voor een maximaal draagvermogen tot 70 kg.
Functionaliteit komt samen met slim en functioneel ontwerp.
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11 kg |
| Product hoogte | 125 cm |
| Product lengte | 117 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| EAN | 4260627423286 |
|---|---|
| Merk | Arebos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Niet van toepassing |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Textiel, Staal |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 70 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |