Het Nimbus autostoeltje is een i-Size autostoeltje ontworpen voor oudere kinderen van 100 tot 150 cm (overeenkomend met een leeftijd van ca. 4 tot 12 jaar) . Het is gemonteerd met de iIsoFix-autogordels om een veilige reis voor de kleintjes te garanderen, en de zacht verstelbare rugleuning zorgt voor een optimale installatie in een verscheidenheid aan voertuigen. Een comfortabele reis wordt gegarandeerd door 11-staps verstelling van de hoofdsteun en 2-staps verstelling van de zitneiging . De bekleding is gemaakt van een prettig aanvoelende polyester stof. Met Nimbus kun je de rugleuning losmaken, zodat je hem ook als verhoger kunt gebruiken.
Belangrijkste kenmerken:
Leeftijd : 4-12 jaar
Hoogte: 100-150 cm
ISOFIX: Ja
Draaibaar: Nee
i-Size: Ja
Gewicht: 6,1 kg
Norm: ECE R129 / 03
Buitenafmetingen: 53 x 55 x 59-83 cm
Afmetingen zitting: 32 x 33 cm
Installatie voor / achter: alleen voor dem
Verstelling: 12-traps hoogteverstelling hoofdsteun, 2-traps kantelverstelling
Gordels: geen
Reductiebijlage: geen
Brutogewicht: 7,5 kg
Afmetingen verpakking: 30x43x64 cm
| Product gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 47.70 cm |
| Verpakking hoogte | 30.50 cm |
| Verpakking lengte | 66.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.14 kg |
| EAN | 5908310390932 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | autostoel isofix with i size systeem |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | navy |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 12 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |