Deze leuke blauwe AXI Parasol is ideaal om kinderen beschutting te geven en kan gebruikt worden in combinatie met bijna iedere picknicktafel, Zand & Watertafel of zandbak.
| Product breedte | 165 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 175 cm |
| Product lengte | 165 cm |
| Verpakking breedte | 10.5 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 100.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 8717973932536 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | AXI |
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Diameter | 165 cm |
|---|---|
| Dubbele parasol | |
| Geschikt voor kinderwagen | |
| Geschikt voor strand | |
| Inclusief beschermhoes | |
| Inclusief parasolvoet | |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte instelbaar | |
|---|---|
| Kantelbaar |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Diameter parasolstok | 15 mm |
|---|---|
| Materiaal parasoldoek | Polyester |
| Materiaal parasolstok | Metaal |
| eWaste | |
|---|---|
| Inclusief transporttas | |
| Met verlichting | |
| UV-bescherming |
| Type parasol | Stokparasol |
|---|