Set van 4 glazen bewaarpotjes.
*Dit artikel wordt niet verzonden naar de Waddeneilanden (Nederland)*.
| Verpakking breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 3384349129965 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Béaba |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | 2 x 250 ml & 2 x 150 ml |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| In een set |
| Aantal delen | 4 |
|---|---|
| Type deksel | Draaideksel |
| Inhoud | 0.25 l |
|---|