Bril met hoofdband voor baby's ontworpen voor bescherming tegen de zon tijdens het liggen.
| Product breedte | 1 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5415188906764 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 70 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 70 mm |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 8 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Multi |
| Model | Hoofdbandbril |
| Spiegelend |