Maakt vervanging van het rietje voor de rietjesbeker van 300 ml en de roestvrijstalen rietjesbeker van 250 ml mogelijk. De flessenborstel kan eenvoudig in het rietje worden gestoken om het schoon te maken, het rietje en de afdichting vervangen uw oude versleten onderdelen .
* Gewicht: 9 g
* Hoofdkleur: Wit
* Merk: BEABA
* Type publiek: Baby
* Garantie (²): 2 jaar
/> * Modellen: Rietjesbeker
* Producttype: Kit voor 300 ml en 250 ml roestvrijstalen rietjesbeker
* Geslacht: Gemengd
* Kleur(en): Wit
* Bisfenol-BPA-vrij garantie: Ja
* Productbeschrijving: Vervangingsset voor rietjesbekers van 300 ml en roestvrijstalen bekers van 250 ml.
* Leeftijd (vanaf): 8 maanden
| Verpakking breedte | 9.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 12.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 3384348009282 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Rietje Borstel Afdichtingsring |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Rietjesbeker |
| Inhoud | 300 ml |
|---|