| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 45.40 cm |
| Verpakking hoogte | 28.80 cm |
| Verpakking lengte | 86.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.54 kg |
| EAN | 8714929256050 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badje |
| Kleur | Lucky Quotes White |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, Thermoplast |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|