Badthermometer Sepp van Bébé jou.
De Bébé-jou badthermometer meet zeer nauwkeurig en is voorzien van een veilige vloeistof. Bebe-jou adviseert een watertemperatuur van 37 graden (99 °F), welke duidelijk van de badthermometer is af te lezen.
| Verpakking breedte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.30 cm |
| Verpakking lengte | 22.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| EAN | 8714929001087 |
|---|
| Kleur | Sky green |
|---|
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|