De Bébé-Jou luieremmer kan gebruikt worden als afvalemmer voor luiers, maar is door de geïntegreerde handgreep in de bodem ook handig voor het vullen en legen van het bad. Ideaal, want zo voorkom je zwaar tillen. De inhoud van de emmer is 14 liter, precies genoeg om een Bébé-Jou badje mee te vullen.
| Verpakking breedte | 327 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Verpakking lengte | 391 mm |
| Verpakkingsgewicht | 809 g |
| EAN | 8714929005627 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | luieremmer |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |