De Bébé-Jou luieremmer kan gebruikt worden als afvalemmer voor luiers, maar is door de geïntegreerde handgreep in de bodem ook handig voor het vullen en legen van het bad. Ideaal, want zo voorkom je zwaar tillen. De inhoud van de emmer is 14 liter, precies genoeg om een Bébé-Jou badje mee te vullen.
| Verpakking breedte | 300 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 630 g |
| EAN | 8714929007188 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Wiaderko na pieluchy z pokrywką |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Met standaard | |
|---|---|
| Type badje | Normaal badje |