| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32.10 cm |
| Product lengte | 83.50 cm |
| Verpakking breedte | 42.60 cm |
| Verpakking hoogte | 30.30 cm |
| Verpakking lengte | 85.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.55 kg |
| EAN | 8714929001384 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Thermobad met geïntegreerde badthermometer en twee dispensers voor shampoo en zeep, badslang |
| Kleur | sky green |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|