Voetenzak in de kleur Paper Planes van Bébé-Jou heeft lekker zacht materiaal waardoor je kinje lekker op tempratuur blijft.
De voetenzak heeft openingen waardoor de gordels van het autostoeltje doorheen kunnen. Aan de zijkant is de voetenzak open te ritsen zodat je kindje makkelijk in de voetenzak gelegd kan worden.
Materiaal:
50% Katoen
50% Acryl
Voering:
70% katoen
| Product breedte | 47 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
| EAN | 8714929054557 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Heerlijk warme voetenzak van bébé-jou. |
| Kleur | Sky Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 2 |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|