Deze set bestaat uit een zeep- en shampoodispenser en past in het bébé-jou thermobad. De dispensers zijn verkrijgbaar in uni wit en met een dessin.
Kenmerken
| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 141 mm |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| EAN | 8714929001124 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zeep- en shampoodispenser |
| Kleur | Sky green |
|---|---|
| Materiaal | Polyetheen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |