Deze coole Aviator UV-zonnebril voor baby
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 30 g |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 26 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0857788003033 |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | Aviators |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Piloot |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | UV-bescherming |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Volledig omrand |
| Spiegelend |