| Product breedte | 69.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 58.50 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 38 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 57.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.29 kg |
| EAN | 8058664100798 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | 2882 |
| Kleur | donker grijs |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
|---|---|
| Soort hangmat | Dichte doek |