| Product breedte | 3.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 110 g |
| Product hoogte | 9.6 cm |
| Product lengte | 10.4 cm |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 69 mm |
| Verpakking lengte | 167 mm |
| Verpakkingsgewicht | 366 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5055374709993 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 1x Aan/uit monitor, 1x Volume controle monitor, 2x oplaadstekkers, 1x handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Touchscreen |
|---|
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wi-Fi |
| Kleur | Zonder scherm |
|---|
| Fabrikant Naam | Motorola |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Universeel |
| Introductie | 21 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Niet van toepassing |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 10 uur speeltijd |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 0 in |
| Bereik binnenhuis | 450 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |