De Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Cloud olive is een universele, gebreide voetenzak die naast de Maxi-Cosi ook in andere merken autostoeltjes past. De voetenzak is voorzien van fijn breiwerk aan de buitenzijde en een zachte microfiber voering aan de binnenzijde. Hierdoor zit je kindje lekker warm en comfortabel in het autostoeltje. Met de drukknoopjes kan van de bovenzijde kan een soort mutsje/capuchon gemaakt worden. De voorzijde is volledig afritsbaar en is, afhankelijk van de temperatuur, dicht of meer open te ritsen. De voetenzak kan het hele jaar door gebruikt worden en is prachtig te combineren met de Maxi-Cosi hoes en Maxi-Cosi kap uit de Cloud-lijn. Geschikt voor Goep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden. Kleur: olive.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 32.80 cm |
| Verpakking hoogte | 43.80 cm |
| Verpakking lengte | 14.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| EAN | 8719497040834 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Cloud olive |
| Kleur | Olive |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|