De Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Flavor houdt je kindje lekker op temperatuur tijdens de reis. Deze voetenzak past in alle bekende merken autostoeltjes, waaronder Maxi-Cosi. Geschikt voor zowel een 5-puntsgordel als een 3-puntsgordel. Aan de binnenzijde en achterzijde zit een zachte voering, voor nog meer warmte en comfort. Als het wat kouder is, kan van de bovenzijde eenvoudig een capuchon gemaakt om het hoofdje van je baby extra te beschermen. De Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Flavor is geschikt voor Goep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 34.20 cm |
| Verpakking hoogte | 13.80 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
| EAN | 8719497042678 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Flavor oker |
| Kleur | Indigo |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|