De Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Robust oud roze is een voetenzak met een stoer uiterlijk. De voetenzak is te gebruiken in de Maxi-Cosi en in diverse andere autostoeltjes. Geschikt voor een drie- en vijfpunts-autogordel en voor Groep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van een jaar. De voetenzak is met de microfibervoering aan de binnenzijde heerlijk warm voor je kindje. Met de drukknoopjes aan de bovenzijde kan een soort mutsje/capuchon gemaakt worden. Doordat de voorzijde geheel afritsbaar is kun je de voetenzak het hele jaar door gebruiken. De voetenzak is heel mooi als set samen met de Maxi-Cosi hoes en Maxi-Cosi kap. Kleur: oud roze.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 39 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 8718481187678 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Robust grijs |
| Kleur | Oud Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|