De Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Sun classic roze/baby roze is een all seasons ofwel vierseizoenen voetenzak. Deze gebreide voetenzak uit de Sun-lijn houdt je kindje lekker warm in de autostoel. Het gebreide honingraatpatroon in de kleur classic roze/baby roze in combinatie met de zachte microfiber voering aan de binnenzijde, geeft deze voetenzak een luxe uitstraling. De voorzijde is volledig afritsbaar. Met behulp van de drukknoopjes, kun je van de bovenzijde een soort capuchon/mutsje maken. Deze universele voetenzak is geschikt voor Groep 0 autostoeltjes van Maxi-Cosi en andere merken. Geschikt voor zowel een driepuntsgordel als een vijfpuntsgordel.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking lengte | 13.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| EAN | 8719075029084 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Sun mint/stonegreen |
| Kleur | Classic Roze, Baby Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|