De Baby's Only Voetenzak buggy Cable biedt verschillende mogelijkheden om je kindje te beschermen tegen kou. De voorzijde van deze voetenzak kan omgeslagen worden en is volledig afritsbaar. Bij wind, regen of sneeuw kun je met drukknoopjes een capuchon maken om het hoofdje extra te beschermen.
Deze luxe buggyzak is warm, ademend en zeer comfortabel. Aan de binnenzijde zit een heerlijk zachte voering. Dankzij het voorgevormde zitvlak blijft je baby beter in de buggyzak zitten. Geschikt voor alle bekende merken buggy's met een driepuntsgordel. Ook als het buiten wat kouder is, zal je kindje in deze warme buggyzak lekker op temperatuur blijven. Wandelen was nog nooit zo fijn geweest. Deze voetenzak voor de buggy is verkrijgbaar in diverse andere kleuren.
| Product breedte | 52 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Verpakking breedte | 34.40 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 12.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
| EAN | 8719075022948 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak buggy Cable mint |
| Kleur | Baby Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|