Dit is een hippe zonnebril van Baby-Slofje. De bril is gemaakt van gerecycled plastic en is geschikt voor kids tussen 18 maanden en 6 jaar. De zonnebril biedt een UV 400 protection en is beschikbaar in verschillende gezellige kleurtjes.
De breedte van de bril is 12.5 centimeter (gezicht/frame) en de zijkant (leg/side) is 14 centimeter.
De bril is CE gecertificeerd.
Laat de zomer maar komen!
De bril is gechikt voor kleuters, de bril valt groot!
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720701200838 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 50 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 50 mm |
| Montuur grootte | Groot montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 128 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Bruin, Zwart |
| Kleur lenzen | Grijs |
| Model | Leopard |
| Spiegelend |