De Babyauto Rodia isofix autostoel maakt in- en uitstappen wel erg makkelijk. Het stoeltje kan namelijk 360° draaien! Met de Babyauto Rodia autostoel vervoer je je kleintje jarenlang veilig in de auto! De Rodia is een 0+-1-2-3 autostoel, wat wil zeggen dat je hem kunt gebruiken van 0 tot 36 kg. Dat is tot maar liefst 12 jaar!
Met Rodia Fix kan je kindje achterwaarts gericht reizen tot 18 kg en vervolgens voorwaarts reizen tot 36 kg .
De rugleuning van de autostoel is verstelbaar in 5 standen, van zit- tot ligstand. Zo kan je kleintje onderweg fijn een dutje doen. Daarnaast groeit de stoel met je kleintje mee. De hoofdsteun is namelijk gemakkelijk in hoogte verstelbaar en je kunt het zachte verkleinkussen eruit halen wanneer je kindje groot genoeg is.
Daarnaast is de Rodia autostoel zeer veilig. De vijfpunts gordel zorgt ervoor dat je kindje goed vast zit en heeft een zachte padding zodat hij niet snijdt. De autostoel is voorzien van Side Protection System voor extra bescherming tijdens een zijwaartse botsing.
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.2 kg |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 47 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.80 kg |
| EAN | 8435593701195 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | * |
| Verpakkingsinhoud | 1 x |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 20222 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 0 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 0 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Minimum lengte kind | 0 cm |