| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 44.50 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking lengte | 87 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.47 kg |
| EAN | 8714929256104 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje |
| Kleur | Bo & Bing |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |