| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 17 g |
| Verpakking breedte | 52 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht | 41 g |
| EAN | 9330696003568 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
|---|---|
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | BabyBanz |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 410 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | UV-bescherming |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Groen |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Spiegelend |