Wipstoel Bliss, Draagzak Mini incl. accessoires
Ergonomische wipstoel om heerlijk te schommelen
Ergonomisch gevormde zitting die rug, nek en hoofd van uw baby ondersteunt. Keuze uit drie verschillende posities. De wipstoel is licht en draagbaar voor eenvoudig gebruik in huis. Bovendien kan het worden ingeklapt voor onderweg. U kunt de stoffen zitting verwijderen en wassen.
Zacht, natuurlijk schommelen door bewegingen van uw kindje zelf of door u. Er zijn geen batterijen of snoeren nodig en de wipstoel maakt geen geluid. Geschikt voor kinderen van 0-2 jaar.
Inklapbaar en draagbaar
Lichtgewicht en draagbaar voor thuis, inklapbaar voor onderweg. Drie verschillende posities: spelen, rusten en slapen.
Lange gebruiksperiode
Gebruik de wipstoel vanaf dat uw baby pasgeboren is tot 2 jaar. Zodra uw baby eenmaal zelf kan zitte kunt u de stof omkeren en de wipstoel als comfortabel stoeltje gebruiken.
Ergonomische wipstoel
Ergonomische wipstoel met ondersteuning voor rug, nek en hoofd van uw baby. De stoffen zitting vormt zich naar het lichaam van uw kind en verdeelt het gewicht gelijkmatig. Hierdoor krijgt uw kind een goede ondersteuning. Dat is vooral erg belangrijk voor jonge baby’s die nog geen goed ontwikkelde spieren hebben.
Blij kind, blije ouders
Uw baby kan heerlijk spelen of rusten, terwijl u een douche kunt nemen of een maaltijd kunt bereiden. Dankzij het schommelen ontwikkelt uw baby bovendien zijn balans en motorische vaardigheden.
Toxinevrij
De wipstoel is vrij van schadelijke stoffen en goedgekeurd conform de Oeko-Tex Standard 100 ®, categorie I voor babyproducten.
Leuke accessoires
Er is felgekleurd speelboog in toxinevrije materialen verkrijgbaar als accessoire. Dankzij de draaiende figuurtjes op de speelboog is het nóg leuker om tijd door te brengen in de wipstoel!
Keuze uit kindvriendelijke materialen
De stoffen zitting is verkrijgbaar in twee zachte materialen: gewatteerde katoen en luchtige mesh. De stoffen zitting kan worden verwijderd en gewassen.
LEEFTIJD EN GEWICHT
Vanaf de geboorte tot ongeveer twee jaar.
Min. gewicht: 3,5 kg
Max. gewicht: 13 kg
Het is niet gevaarlijk als uw kind iets zwaarder is dan het aanbevolen maximumgewicht voor één van de standen, maar de schommelfunctie zal dan minder goed werken.
MATERIALEN
Zowel het katoen als de mesh zijn vriendelijk voor de huid van uw baby en veilig in aanraking met demond. Vrij van schadelijke stoffen en voldoet aan de standaard Oeko-Tex® Standard 100, categorie I voor babyproducten. Dat vinden wij heel belangrijk!
Gewatteerde stof in 100% katoen – geeft uw baby een heerlijk zacht gevoel.
Zachte en luchtige mesh – een geraffineerd, ademend materiaal dat snel droogt na het wassen. 100% polyester.
GEWICHT EN AFMETINGEN
Inclusief verpakking: 3,2 kg / 40 x 92,5 x 11 cm
Alleen het product: 2,3 kg / 39 x 89,5 x 10 cm (transportstand) / 39 x 79 x 56 cm (in de hoogste stand).
ONDERHOUDSADVIES
Wassen in de wasmachine op 40°C. Apart wassen met een mild, bleekvrij wasmiddel. Niet geschikt voor de droger. Let op! Strijk de meshstof niet. U hoeft alleen maar de twee elastische banden onder aan de stoffen zitting los te maken en de zitting van het frame te trekken.
VEILIGHEID
Wipstoel Bliss voldoet aan de veiligheidsnorm EN13209-2:2005 en de Amerikaanse veiligheidsnormen ASTM F2236 en CPSIA 2008, Consumer Product Safety Improvement Act van 2008.
ACCESSOIRES
BABYBJÖRN Speelgoed voor Wipstoeltje
Draagzak Mini de perfecte eerste draagzak voor uw pasgeboren baby
Klein en eenvoudig in gebruik
Lekker zacht en flexibel
Kleine, gebruiksvriendelijke en lekker zachte draagzak voor uw pasgeboren baby
Kleine, gebruiksvriendelijke en lekker zachte draagzak voor uw pasgeboren baby
Uw pasgeboren kindje wil kort na de geboorte vooral heel dichtbij u zijn – dag en nacht. Draagzak Mini is een kleine, gebruiksvriendelijke draagzak die u zonder hulp snel kunt om- of afdoen. Hij is perfect om uw baby regelmatig eventjes te dragen, in slaap te wiegen of op z´n gemak te stellen, terwijl tegelijkertijd uw handen vrij zijn voor andere zaken. Valt uw baby in de draagzak in slaap, dan maakt u het hele voorste gedeelte makkelijk open om de kleine eruit te halen zonder hem of haar te wekken.
Door het heerlijk zachte materiaal is de draagzak aangenaam voor uw baby en mild voor de tere huid. Het is prettig voor rug beentjes en heupen van uw baby en biedt goede ondersteuning. Door het flexibele materiaal kunt u de positie en de natuurlijke C-vorm van de rug met uw handen controleren. Een stevige, verstelbare hoofdsteun zorgt voor een goede ondersteuning van hoofd en nek van uw kleintje.
De perfecte ee
| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 89.50 cm |
| Verpakking breedte | 9.25 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 1.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 7317686100041 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Wear and tear |
| Verpakkingsinhoud | 1x Wipstoeltje 1x Speelboog 1x Transporttas 1x Stoffen Zitting 1x Draagzak Mini 1x Slabbetje 1x Handleiding |
| Kleur | Startkit Wipstoel Bliss en Draagzak Mini 3D Jersey - Houtskoolgrijs incl. accessoires |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Wasvoorschrift bekleding | ONDERHOUDSADVIES Wassen in de wasmachine op 40°C. Apart wassen met een mild, bleekvrij wasmiddel. Niet geschikt voor de droger. Let op! Strijk de meshstof niet. U hoeft alleen maar de twee elastische banden onder aan de stoffen zitting los te maken en de zitting van het frame te trekken. |
| Inklapbaar |
|---|