| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 104 cm |
| Verpakking breedte | 79 cm |
| Verpakking hoogte | 17.50 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8718531448025 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door verkeerd gebruik of slijtage |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Europese norm | Niet aanwezig |
| Max. aanbevolen gewicht | 15.50 kg |
| Met wielen | |
| Voorgemonteerd |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
|---|