| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Verpakking breedte | 78 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.70 kg |
| EAN | 5705548037512 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door verkeerd gebruik of slijtage |
| Verpakkingsinhoud | Klemhek, twee verlengdelen, montagemateriaal, handleiding |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Automatisch of manueel | Handmatig |
|---|---|
| Maximale breedte | 93.5 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 935 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Traphek |
| Bevestigingswijze(s) | Klembevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 73 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 93.50 cm |