Het is altijd een avontuur om met je kleintje op stap te gaan waardoor een handige luiertas onmisbaar is. Met de 'Le Sancy', een zeer complete verzorgingstas/rugtas van Babymoov, hoef je onderweg niet bang te zijn dat je niet het juiste bij je hebt om je kindje te verzorgen. Naast zijn zeer sportieve en moderne uitstraling bevat deze luiertas vele handige eigenschappen die perfect zijn voor de actieve ouder!
Le Sancy bevat een verzorgingsmatje, een tasje om belangrijke spulletjes van de ouders veilig in op te bergen, en een handdoekje. Naast deze uitneembare accessoires vind je binnenin de tas een thermo vak en verschillende handige vakjes om je verzorgingsspulletjes in op te bergen.
Dankzij de verstelbare riem aan de voorkant van de tas is het mogelijk om de tas groter te maken om meerdere spulletjes in mee te nemen. Ook bevat deze rugzak handige clips om hem te bevestigenaan de wandelwagen.
Eigenschappen:
| Product breedte | 19 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 39 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 39 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 3661276162945 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Product ontworpen in samenwerking met onze community van ouders • Aanpasbare inhoud tussen 26 en 36 liter • Vak voor luiers en toebehoren aan de voorkant van de tas • Groot, gemakkelijk toegankelijk isotherm compartiment aan de achterkant van de tas • “Ouder” vak met ritssluiting in de tas • Talrijke opbergvakken in de tas (vakken met rits, een net en elastieken) • Elastieken voor veldfles of fles aan de zijkant van de tas • Brede opening met rits over de hele breedte • Comfort tijdens het dragen door het goed verdeelde gewicht en de verstelbare schouderbanden • Waterafstotende stof • Waterdicht, uitneembaar verschoonmatras • Badstof handdoek met borduursel • Systeem voor bevestiging aan een kinderwagen • Eenvoudig te openen vakje voor fopspenen • Sleutelhanger • Functionele etiketten |
| Kleur | Okergeel |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |