Bescherm je Babyzen YOYO als je op reis gaat of onderweg bent met de Babyzen YOYO Rugzak. De rugzak is licht en stevig en na gebruik vouw je hem op en bewaar je hem in het mandje van de kinderwagen. Je draagt hem als schoudertas of rugtas en hij is voorzien van een voorvakje waar je tablets en magazines in kwijt kunt. Dit accessoire is dan ook echt een must-have voor je Babyzen YOYO.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.2 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1348 g |
| EAN | 3701244005680 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Babyzen |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | Transporttas |
| Product diepte | 22 cm |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 43.56 l |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |