Jouw kleine kan extra genieten van zijn/haar tussendoortje met deze handige knijpzakjes van Badabulle. Het knijpzakje is ideaal om het tussendoortje van jouw kleine in te bewaren. Daarnaast zal jouw kleine dankzij dit handige zakje niet snel knoeien.
Is jouw kleine toe aan het tussendoortje? Dan haal je gemakkelijk het dopje eraf en kan hij/zij heerlijk smullen. Heeft hij/zij genoeg gehad? Dan draai je gemakkelijk het dopje terug erop.
Ieder zakje is transparant, zodat je precies kan zien wat erin zit. Wil jij er meer bewaren? Dan schrijf je gemakkelijk de datum en het type eten wat erin zit op het zakje. Dit pakket bevat 15 veilige knijpzakjes.
Let op: kook eerst het water, haal de pan van het vuur en leg dan de knijpzakjes erin. Laat ze 5 minuten liggen, niet langer. Zet de pan niet op het vuur, anders kunnen de zakjes smelten.
Eigenschappen:
Let op: omdat dit een hygiënegevoelig product betreft, gelden er afwijkende retourvoorwaarden.
| Verpakking breedte | 116 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 228 g |
| EAN | 3661276174122 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 15 hervulbare knijpzakjes. tot 20 keer herbruikbaar. |
| Kleur | Groen, geel, blauw |
|---|---|
| Materiaal | Gerecyclede PET flessen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Snack cup |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|