| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 167 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8720168536051 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Met deze badcape in prachtig Flowers & Butterflies design wikkel je jouw kindje heerlijk in na het badje. Deze zachte badcape met capuchon houdt het hoofdje van je baby lekker warm. De badcape is 75 x 75 cm groot, is te gebruiken als hand- of omslagdoek en is gemaakt van een dikke kwaliteit badstof die heel comfortabel aanvoelt. Productkenmerken Little Dutch badcape Flowers & Butterflies - 75x75 cm: Afmetingen: 75 x 75 cm Materialen: 100% katoen - Oeko-Tex label Wasvoorschrift: Wassen op 30°C; niet strijken; niet chemisch reinigen; niet bleken; niet geschikt voor wasdroger |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |