In badje gaan of douchen is voor jouw baby een heerlijk moment. Het is dan ook heel erg fijn om na het badderen te worden ingepakt in een zachte en warme handdoek. Deze newborn wikkelhanddoek is speciaal ontworpen voor de allerkleinsten. De wrap handdoek kun je gebruiken van 0 tot ongeveer 4 maanden. Met de handige striklintjes kun je deze badcape vast maken.
Afmeting | 72 x 92 cm
Materiaal | 100% biologisch katoen
| Product breedte | 92 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| EAN | 8719788634582 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Wikkelhanddoek |
| Kleur | Jet Stream |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% biologisch katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 70x70 |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Wasvoorschrift | Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken, Speciale reiniging |