In badje gaan of douchen is voor jouw baby een heerlijk moment. Het is dan ook heel erg fijn om na het badderen te worden ingepakt in een zachte en warme handdoek. Deze newborn wikkelhanddoek is speciaal ontworpen voor de allerkleinsten. De wrap handdoek kun je gebruin van 0 tot ongeveer 4 maanden.
De badcape heeft geborduurde klavertjes op de capuchon. Met de handige striklintjes kun je deze badcape vast maken.
Afmeting | 72 x 92 cm
Materiaal | 90% biologisch katoen - 10% polyester
| Product breedte | 92 cm |
|---|---|
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 138 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| EAN | 8719788634636 |
|---|
| Kleur | Tan |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Nine & Co |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C, Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken, Speciale reiniging |
|---|