Praktische badjas van bébé-jou van een heerlijk zachte kwaliteit. De badjas heeft gordel en capuchon en is verkrijgbaar in maat 86/92. Ideaal voor thuis, het zwembad of op het consultatiebureau. Alle textiel items van bébé-jou zijn Oeko-Tex gecertificeerd en wasbaar op 40 graden.
| Verpakking breedte | 260 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8714929002817 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bébé-jou badjas met Steppe dessin |
| Kledingopties | Met riem |
|---|
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 1-2 jaar |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Overig |
| Personage | Assepoester |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |