Het merk Banz is ontstaan in Australië, waar het UV klimaat behoorlijk heftig is. Sinds 2001 houdt Banz zich bezig met de ontwikkeling van bescherming voor kinderen tegen schadelijke UV straling. De zonnebrillen van Banz voldoen aan de strengste eisen en beschermen 100% tegen UV straling. Voor kinderen van 2-5 jaar.
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 19 g |
| Verpakking breedte | 52 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Verpakkingsgewicht | 42 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9330696010252 |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | BN028 |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Met sluiting |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Volledig omrand |
| Spiegelend |