De Bebe Jou Aankleedkussenhoes Bohemian Garden kan om een aankleedkussen worden gedaan en zorgt ervoor dat je kindje lekker zacht en comfortabel ligt tijdens het verschonen en aankleden. De hoes heeft een afmeting van 72 x 44 cm en past daardoor om elk standaard formaat aankleedkussen. De hoes kan in de wasmachine worden gewassen op 40 graden.
Afmetingen:
Eigenschappen:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75.50 cm |
| Verpakking breedte | 234 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 8714929002961 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |