Het Bebe-Jou Muslin Steppe Aankleedkussenhoes zorgt voor een comfortabele en zachte ondergrond wanneer je je kindje moet aankleden. De hoes is geschikt voor standaard aankleedkussens en gemaakt van hoogwaardig en comfortabel materiaal. Wanneer de hoes vuil wordt, kan deze gemakkelijk in de wasmachine worden gereinigd.
Eigenschappen
- Gemaakt van hoogwaardig materiaal
- Wasbaar op 30°C
- Geschikt voor elk standaard aankleedkussenkussen
- Voorzien van prints
- Wordt geleverd zonder aankleedkussen, deze dien je er los bij te bestellen
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 48 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| EAN | 8714929004798 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Materiaal vulling | N.v.t. |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|