| Product breedte | 51 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.60 kg |
| Product hoogte | 85 cm |
| Product lengte | 103 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 57 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.72 kg |
| EAN | 3220660332489 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 buggy |
| Kleur | Black Chic |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 22 cm |
| Product lengte ingeklapt | 51 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 55 cm |
|---|