| Product breedte | 64.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.2 kg |
| Product hoogte | 103 cm |
| Product lengte | 107 cm |
| Verpakking breedte | 49.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 84 cm |
| Verpakkingsgewicht | 22 kg |
| EAN | 3220660331949 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 2-in-1 kinderwagen |
| Kleur | Black Chic |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Het omkeerbare en afneembare zitje verandert gemakkelijk in een reiswieg met vlakke ligstand voor comfortabele wandelingen met je baby Extra gevoerde zitting met ventilatievensters Mand met een capaciteit van 5 kg Bescherming tegen alle weersomstandigheden: extra grote uitschuifbare zonnekap, voetenzak en regenhoes inbegrepen Eenvoudig en compact inklapbaar: inklapsysteem aan de duwstang |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 32 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 103 cm |
| Product lengte ingeklapt | 75 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 107 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad, All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Product breedte ingeklapt | 64.50 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 64.50 cm |