| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 62 cm |
| Product lengte | 117 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 71 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.53 kg |
| EAN | 3220660333592 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Happy Day |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
|---|