| Product breedte | 125.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.87 kg |
| Product hoogte | 70.50 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 22.50 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.42 kg |
| EAN | 3220660333639 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Kleur | Sleepy Bear |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
|---|