| Verpakking breedte | 10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6942138925913 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 36119 |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Instantie keurmerk | CENTRO TESSILE COTONIERO E ABBIGLIAMENTO SPA |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|