| Product hoogte | 8 cm |
|---|---|
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
| Verpakkingsgewicht | 55 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4010168239811 |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Bijtspeeltje ster blauw |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | Niet aanwezig |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|